krakow-1

Busy z Krakowa

Turystyka jest bardzo ciekawym zajęciem. Potrzeba na nią jednak dużo czasu, a w większości przypadków także pieniędzy. Jeśli posiadamy obydwie rzeczy to następnym krokiem powinno być zaplanowanie podróży.

Mimo, że to co będziemy robić i zwiedzać, jest kluczowe w planowaniu wycieczki to nie wolno nam zapominać o różnych innych istotnych rzeczach. Między innymi trzeba pamiętać o zorganizowaniu transportu. Nasza firma oferuje busy łączące Kraków z trzema stolicami w okolicy.

Mamy w ofercie busy Kraków Praga. Praga jest stolicą Czech i znajduje się w niej wiele rzeczy do zwiedzania. Zaczynając od Mostu Karola, przez ogromny Zamek na Hradczanach, aż po Ogrody Wallensteina, a nawet wiele więcej. W stolicy naszych południowych sąsiadów nie można się nudzić!

Kolejną usługą, którą oferujemy są busy Kraków Budapeszt, czyli tym razem na Węgry, ale do równie pięknego miasta co Praga. Znajduje się tam słynny budynek parlamentu, który szczególnie ładnie prezentuje się nocą, Plac Bohaterów, a także piękne stare miasto oraz liczne zabytkowe kościoły, czy bazyliki.

Jeśli nie interesują Cię wycieczki zagraniczne to z pewnością busy Kraków Warszawa to coś dla Ciebie. Stolicy naszego kraju raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, bo chyba każdy słyszał o Pałacu Kultury, albo o Muzeum Powstania Warszawskiego. Jednak o tym nie wystarczy tylko słyszeć, to również trzeba zobaczyć!
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż gwarantujemy niskie ceny, a także pełen profesjonalizm! Zapraszamy na: 
http://www.dreamcabkrakow.com/pl/

0 comments