mercedes03_01

Wakacyjne podróże

Od kilku tygodni lato trwa w najlepsze, a co kojarzy się nam z latem najbardziej? Tak, dokładnie. Pierwsze słowo, które nam świta to wakacje. Większość z nas, ma już zaplanowane, lub planuje swoje wakacje.

Należy uwzględnić w nich różne środki transportu, gdyż w zależności od punktu docelowego, przewóz osób może nastąpić przez transfery lotniskowe, lub poprzez inne środki lokomocji. Wybierając sposób, w jaki przeprowadzany jest transport osób, należy mieć na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort.

Samolotem i samochodem

Wakacje sprzyjają wycieczkom samolotowym. Wybierając się do dalekich krajów, musimy liczyć się z koniecznością przesiadki. Jeżeli jedno miasto obsługują dwa porty lotnicze, możemy lądować na jednym, a wylatywać z drugiego. Z pomocą przychodzą nam firmy oferujące przewóz osób. Transfery lotniskowe pomiędzy dwoma portami to dla nich codzienność. Mają w tym zakresie duże doświadczenie i wiedzą, jak najszybciej dowieźć nas do celu podróży. Transport osób organizowany przez profesjonalne firmy jest bezpieczny, szybki i wygodny.

Prestiżowe podróże

Oferta „wynajem busów kraków” to gwarancja świadczenia usług transportowych na najwyższym poziomie. Busy, które oferujemy naszym klientom należą do segmentu – transport vip. Takie rozwiązanie pozwala zadbać o najwyższą jakość przewozu osób oraz ich bagażu. Jedną z najnowszych rozwiązań jest oferta „busy na lotnisko” skierowana dla firm oferujących transport np. z dworca autobusowego lub kolejowego na wybrane lotnisko w sposób zapewniający najwyższy standard podróży.

0 comments